حضور شرکت دانش بنیان فراز پایه البرز در نمایشگاه قیر و آسفالت تهران

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ | 

حضور شرکت دانش بنیان فراز پایه البرز در نمایشگاه قیر و آسفالت تهران

یک شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری البرز موفق شد دانش فنی عایق مقاوم و جایگزین بجای قیرگونی ساختمان ها و سدها را تولید کند.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، نمایشگاه قیر و آسفالت تهران (BAIEX) از ۲۳ الی ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ در شهر تهران کشور ایران برگزار می گردد. نمایشگاه قیر و آسفالت تهران (BAIEX) تأمین کننده بخشی از نیاز امروز برای طرح، اجرا، نگهداری، دوام و پایائی بخش روسازی راه ها و سایر عملیات عمرانی است. تقریبا تمام نام های معتبر داخلی در این نمایشگاه حاضر هستند تا شرکت خود را به همراه محصولات و ماشین آلات مربوط به قیر، آسفالت، عایق ها را معرفی کنند.
شرکت دانش بنیان فراز پایه البرز موفق شد در سال 1393 وارد پارک علم و فناوری البرز شود و به دلیل تولید مواد پیشرفته و با حمایت های فنی و مشاوره ای پارک علم و فناوری البرز موفق شد در سال 1394 به دانش بنیان تبدیل شود.
فرشید موسوی پورمهرام  مدیرعامل این شرکت گفت: این شرکت یکی از دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری البرزاست که  با هدف تولید، مشاوره و اجرای سیستم های نوین آب بندی و با تکیه بر دانش فنی ، در سال 1393 وارد پارک علم و فناوری البرز شد و به صورت شرکت خانوادگی اداره می شود.
وی با اشاره به اینکه این شرکت 20 نیروی تمام وقت و پاره وقت دارد اظهار داشت: این واحد تحقیق و توسعه به صورت تیمی میان رشته ای متشکل از متخصصان رشته های شیمی، زمین شناسی، فیزیک . مدیریت بازرگانی به فعالیت پرداخت که حاصل آن موفقیت در تولید سیستم های آب بندی بر پایه عایق رطوبتی آرسی آی است که به عنوان یک محصول دانش بنیان به ثبت رسیده است.
وی با اشاره به اینکه شرکت دانش بنیان فراز پایه البرز با مشارکت خانودگی موفقیت های خوبی را کسب کرده است گفت: از همه منازل گرفته تا تصفیه خانه و سدها، کانال های آب، بام ها، استخرها و سازه های عمرانی می توانند از محصولات عایقی ما برای جلوگیری از نم، رطوبت و نشت آب استفاده کنند.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان از تولید بیش از سی نوع محصول در این شرکت خبر داد و اظهار داشت
سرمایه ما دانش است و با همه مشکلاتی که ممکن است برای موفقیت یک شرکت دانش بنیان وجود داشته باشد تلاش کردیم تا موفق شویم

کلیدواژه ها: نمایشگاه قیر و آسفالت | فراز پایه |


دفعات مشاهده: 235 بار   |   دفعات چاپ: 39 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb