شرکت فناور عضو پارک علم و فناوری البرز عایق جایگزین قیرگونی تولید کرد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۱/۷ | 

شرکت  فناور عضو پارک علم و فناوری البرز عایق جایگزین قیرگونی تولید کرد

یک شرکت های فناور عضو پارک علم و فناوری البرز موفق شد دانش فنی عایق مقاوم و جایگزین بجای قیرگونی ساختمان ها و سدها را تولید کند.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز ؛ شرکت فراز پایه البرز موفق شد در سال 1393 وارد پارک علم و فناوری البرز شود و به دلیل تولید مواد پیشرفته و با حمایت های فنی و مشاوره ای پارک علم و فناوری البرز موفق شد در سال 1394 به دانش بنیان تبدیل شود.
فرشید موسوی پورمهرام مدیرعامل شرکت گفت: یکی از شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری البرز  شرکت فراز پایه البرز می باشد که  با هدف تولید، مشاوره و اجرای سیستم های نوین آب بندی و با تکیه بر دانش فنی ، در سال 1393 وارد پارک علم و فناوری البرز شد و به صورت شرکت خانوادگی اداره می شود.
وی با اشاره به اینکه این شرکت 20 نیروی تمام وقت و پاره وقت دارد اظهار داشت: این واحد تحقیق و توسعه به صورت تیمی میان رشته ای متشکل از متخصصان رشته های شیمی، زمین شناسی، فیزیک . مدیریت بازرگانی به فعالیت پرداخت که حاصل آن موفقیت در تولید سیستم های آب بندی بر پایه عایق رطوبتی آرسی آی است که به عنوان یک محصول دانش بنیان به ثبت رسیده است.
موسوی با اشاره به اینکه شرکت دانش بنیان فراز پایه البرز با مشارکت خانوادگی موفقیت های خوبی را کسب کرده است گفت: از همه منازل گرفته تا تصفیه خانه و سدها، کانال های آب، بام ها، استخرها و سازه های عمرانی می توانند از محصولات عایقی ما برای جلوگیری از نم، رطوبت و نشت آب استفاده کنند.
مدیرعامل این شرکت از تولید بیش از سی نوع محصول در این شرکت خبر داد و اظهار داشت:
سرمایه ما دانش است و با همه مشکلاتی که ممکن است برای موفقیت یک شرکت دانش بنیان وجود داشته باشد تلاش کردیم تا موفق شویم.
وی افزود: شرکت های دانش بنیان معمولا سرمایه در گردش کم دارند و سرمایه گذاران می توانند به این شرکت ها اعتماد کنند و در این شرکت ها سرمایه گذاری کنند چرا که برگشت سرمایه در شرکت های دانش بنیان سریع اتفاق می افتد.
موسوی پورمهرام  به خدمات ارائه شده توسط پارک علم و فناوری البرز اشاره کرد و گفت: پارک علم و فناوری البرز کمک کرد در راه دانش بنیان شدن و مراحل رشد و توسعه مشاوره های کاربردی و خوبی ارائه می دهد.
وی به کسانی که می خواهند شرکت تاسیس نمایند گفت: این ها نباید بترسند و باید جلو بروند چرا که بالاخره در های بسته باز می شود.
وی که در نمایشگاه رنگ و رزین دستاوردهای این شرکت را ارائه نموده بود گفت: غرفه این شرکت در این نمایشگاه ها با استقبال خوب مشتریان از سراسر کشور مواجه شد.
این شرکت موفق شده از صندوق های کارآفرینی امید، نوآوری و شکوفایی و صندوق فناوری های نوین تسهیلات کارآفرینی دریافت کرده و کسب و کار خود را توسعه دهد.

 

کلیدواژه ها: فراز پایه البرز | رنگ و رزین |


دفعات مشاهده: 200 بار   |   دفعات چاپ: 38 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb