معافیت های مالیاتی، بیمه ای و هم افزایی با استقرار در پارک علم و فناوری البرز

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۱/۶ | 

معافیت های مالیاتی، بیمه ای و هم افزایی با استقرار در پارک علم و فناوری البرز

مدیرعامل شرکت گنجینه افزار صبا  با اشاره به اینکه این شرکت از سال 1395 در پارک علم و فناوری البرز مستقر شده است گفت: استقرار در پارک علم و فناوری البرز فرصت های مناسبی را برای معافیت های مالیاتی، بیمه ای و هم افزایی شرکت های فناور و دانش بنیان فراهم می کند.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز ،حمیدرضا رحیمی پور با اشاره به اینکه کار ما بیشتر پوشش های صنعتی است افزود: یکی دیگر از کارهای ما مربوط به پوشش های پلیمری است که با هدف نچسب کردن سطح و بالا بردن مقاومت خوردگی سطح است که در حوزه قالب های صنعتی کاربرد زیادی دارد.  از نمونه های پروژه های انجام شده در سال های گذشته می توان به هارد آنودایزینگ قطعات نظامی دریایی به طول ۶ متر، تولید کف اتو هارد آنودایز شده شرکت پارس خزر، راه اندازی خط تولید ظروف سرامیکی و هاردآنودایز، راه اندازی خط پوشش دهی تفلون و سرامیکی غلطک های صنعتی و … اشاره کرد.
وی از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری البرز  که در نمایشگاه رنگ ورزین شرکت کرده بود گفت: یکی از کارهایی که این شرکت فناور انجام می دهد این است که سطح تولیدات آلومینیومی را که خش پذیر هستند را تا سطح فولاد ، مقاوم می نماید که بیشتر مصرف صنعتی و نظامی دارد و افزود : این شرکت به دستاوردها و محصولات خوبی دست یافته و توانسته با بسیاری از مجموعه های نظامی، صنعتی و نفت و گاز و بخش خودرو کار نماید و با برندسازی وارد رقابت با مجموعه های دیگر شود.
این جوان فارغ التحصیل  از اشتغال 5 فارغ التحصیل و نیروی جوان در این واحد فناور خبر داد و گفت: استقرار در پارک علم و فناوری البرز موجب معافیت های مالیاتی و بیمه ای و هم افزایی در معرفی و اطلاع رسانی فعالیت های این شرکت شده است.

رحیمی پور درباره حمایت از شرکت ها و واحدهای فناور گفت: شرکت های دانش بنیان انتظار ندارند لزوما به آنها پول و تسهیلات داده شود بلکه انتظار این است که موانع از سر راه آنها برداشته شود. موانعی مثل مالیات و بیمه که برای شرکت های نوپا و دانش بنیان می تواند مسائل بسیاری ایجاد کند. همچنین حمایت های معنوی و توجه به معرفی و اطلاع رسانی توانمندی ها و محصولات این شرکت ها مهم است و باید مورد توجه قرار بگیرد.
وی که مهندس در رشته شیمی است درباره نحوه ورود خود به ایجاد کسب و کار نیز گفت: پدرم استاد دانشگاه است و با حوزه مواد و انرژی آشنایی دارد و ما تلاش کردیم این تجربه ها را برای ایجاد یک کسب و کار دانش بنیان بکار بگیریم.
مدیرعامل شرکت گنجینه افزار صبا  درباره موفقیت این واحد فناور گفت: با تکیه بر تجارب چندین ساله در زمینه پوشش ها و کادر تخصصی علمی خود آماده ی پاسخگویی به نیاز صنایع در زمینه ی ساخت، تولید و اعمال پوشش های صنعتی از جمله هاردآنودایزینگ قطعات آلومینیومی، پوشش های صنعتی تفلون و سرامیک می باشد و در حال حاضر نیز با مجموعه های خوبی در سراسر کشور همکاری دارد.
گفتنی است پارک علم و فناوری البرز تا اکنون توانسته  است فضای مناسب و هم افزایی را برای فارغ التحصیلان صاحب ایده فراهم نماید  تا آنها بتوانند ایده های نوآورانه و فناورانه خود را تجاری و عملیاتی نمایند.

کلیدواژه ها: گنجینه افزار صبا | نمایشگاه رنگ و رزین |

دفعات مشاهده: 73 بار   |   دفعات چاپ: 12 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb