فعالیت های استانی، حمایتی و ضمنی پارک علم و فناوری البرز در زمینه صادرات ماشین آلات صنایع غذایی و دارویی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ | 

فعالیت های استانی، حمایتی و ضمنی پارک علم و فناوری البرز در زمینه صادرات ماشین آلات صنایع غذایی و دارویی 

پارک علم و فناوری البرز با شناسایی گروه های مهم صنعتی در استان البرز تلاش می کند تا R&D  و واحدهای تحقیق و توسعه شرکت های بزرگ را در محل پارک مستقر نماید که صنایع مودی نیز در همین راستا  مورد حمایت پارک قرار گرفته است.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، مهندس علی مودی مدیرعامل صنایع مودی تولید کننده  و صادرکننده ماشین آلات و مخازن صنایع غذایی، دارویی و شیمیایی گفت: در راستای حمایت از کالای ایرانی در حال حاضر، صادر کننده ماشین آلات صنایع غذایی و دارویی به کشورهای مختلف دنیا هستیم
این کارآفرین با اشاره به اینکه صنایع مودی فعالیت خود را از سال 1984 در سه زمینه صنعتی شروع کرده است خاطرنشان کرد:  اگر چه سال های اولیه برای فراگیری تجارت سخت و هزینه بر بود، ولی اکنون بعد از گذشت نزدیک به سه دهه ما دانش کافی برای تجارت سودمند بر اساس صداقت محض و دانش فنی روز در این دهکده جهانی را دارا هستیم. امروز مخازن و ماشین آلات استنلس استیل ما در سه زمینه صنایع دارویی، شیمیایی و غذایی در قلب بیشتر کارخانه های مطرح ایران مستقر می باشد.
مهندس مودی که صاحب یک کسب و کار موفق خانوادگی هستند اظهار داشت: با کارکرد خوب و مطمئن ماشین آلات، فناوری بالا و نوآوری همراه با تعهد و مسئولیت پذیری جهت ارائه به موقع ماشین آلات به مشتریان، توجه سازمان های مشهوری همچون BID را تا جایی به خود جلب کردیم که موجب شد اولین جایزه کیفیت و فناوری تحت عنوان جایزه بین المللی طلای اروپا در فرانکفورت در سال 2002 و جایزه بعدی تحت عنوان جایزه بین المللی کیفیت در لندن در سال 2003 را به ما اعطاء کنند.
این کارآفرین موفق در حوزه صنایع غذایی با تاکید بر فعالیت های تبادل فناوری در سطح دنیا توسط این گروه صنعتی خاطرنشان کرد: پیشرفت های این گونه به همراه سعی و تلاش مدیران و طراحان صنعتی ما را بر آن داشت تا یک دپارتمان جدید تحت عنوان دپارتمان بازرگانی خارجی جهت تجارت، ایجاد روابط جدید و تبادل ایده و فناوری با شرکت های بین المللی احداث کنیم.
وی افزود:  در آینده نیز ما به طور هدفمند سیاستهای فعلی مان را به صورت متمرکز بر مشتری مداری بنا می کنیم و  در هر مرحله با دقت کامل در فراهم کردن تمامی ماشین آلات مورد نیاز مشتریان نظارت خواهیم داشت.
مدیر عامل شرکت افزود: ما منابع انسانی خود را با لوازم و تجهیزات پیشرفته برای انجام این اهداف تجهیز می کمیم و به طور خلاصه، ما می خواهیم فراتر از انتظارات مشتریان و کسانی که از ما شناختی دارند حرکت کنیم.
گفتنی است پارک علم و فناوری البرز با شناسایی گروه های مهم صنعتی در استان البرز تلاش می کند تا R&D  و واحدهای تحقیق و توسعه شرکت های بزرگ را در محل پارک مستقر نموده و از توانمندی و تجارب آنها در راستای تولید دانش فنی و توسعه شرکت های دانش بنیان و تکثیر ایده های کسب و کار برای فارغ التحصیلان بهره برداری نماید و ظرفیت های خود را در اختیار این گروه های مهم صنعتی قرار دهد.
 

کلیدواژه ها: مودی | حمایتی و ضمنی پارک علم و فناوری البرز در زمینه صادرات ماشین آلات صنایع غذایی و دارویی | فعالیت های استانی |


دفعات مشاهده: 210 بار   |   دفعات چاپ: 39 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb