افتخار آفرینی شرکت دانش بنیان البرزی در چهاردهمین جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۰/۸ | 

افتخار آفرینی شرکت دانش بنیان البرزی در چهاردهمین جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی

شرکت همکار پارک علم و فناوری البرز، در بخش فن آفرینان رشد یافته در رقابت با هفت شرکت فناور دیگر از سراسر کشور که به مرحله نهایی راه یافته بودند، توانست برای حوزه علم و فناوری استان البرز افتخار آفرینی دیگری نماید.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز جشنواره ملی فن ‌آفرینی شیخ ‌بهایی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با هدف ترویج و توسعه فن ‌آفرینی، خلاقیت و نوآوری و معرفی فن ‌آفرینان  از روز پنجشنبه ششم تا جمعه هفتم دی ماه  برگزار گردید
این جشنواره در 2 بخش مسابقه ‌ای و غیر مسابقه‌ ای برگزار ‌شد که بخش مسابقه‌ای شامل طراحان کسب و کار (دانشجویی و آزاد)، فن‌آفرینان و فرصت‌های سرمایه‌ گذاری و بخش غیر مسابقه‌ای شامل ' تِک کارپت'، نمایشگاه، مذاکره با سرمایه گذاران، نقطه شروع ارتباط (نشا) و کارگاه های آموزشی بود.

 
 بر اساس این گزارش شرکت دانش بنیان آریو ژن فارمد از شرکت های دانش بنیان استان البرز که با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی ملی و استانی همکاری دارد موفق به کسب رتبه اول چهاردهمین جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی شد.
این شرکت همکار پارک علم و فناوری البرز، در بخش فن آفرینان رشد یافته در رقابت با 7 شرکت فناور دیگر از سراسر کشور که به مرحله نهایی راه یافته بودند، توانست برای حوزه علم و فناوری استان البرز افتخار آفرینی دیگری نماید.
رتبه دوم نیز مشترکا به دو شرکت پارسا پلیمر شریف از استان تهران و شرکت بهیار صنعت سپاهان از استان اصفهان و رتبه سوم هم به شرکت مهندسی ارتباطی پیام برداز از استان تهران رسید.
 دکتر محمد صادق سبط الشیخ انصاری معاون فناوری پارک علم و فناوری البرز که به عنوان داور در این جشنواره حضور داشت، سطح جشنواره را در بخشهای مختفل بالا دانست و کیفیت طرحها را در حد رقابت با شرکتهای بین المللی عنوان نمود.
دکتر انصاری افزود که علیرغم تلاش پارک و دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی، مشارکت شرکتهای فناور استان به لحاظ کمی رضایت بخش نبوده و بایستی این مساله را آسیب شناسی نماییم، وی در عین حال کیفیت طرح های استان را در جشنواره های مختلف حوزه علم و فناوری قابل قبول دانست و کسب مقامهای برتر در جشنواره های خوارزمی، شیخ بهایی، ربع رشیدی و ... را حاصل این کیفیت عنوان نمود.

 
گفتنی است، جشنواره ملی شیخ بهایی از سال 83 هر سال از سوی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می شود و از آنجا که شیخ‌ بهاء‌الدین محمد عاملی متخلص به شیخ‌ بهایی از مفاخر بزرگ جهان اسلام و منشاء خدمات ارزشمند علمی، فرهنگی و عمرانی در ایران بوده برای زنده نگه داشتن یاد او، این جشنواره به ' شیخ‌ بهایی' نامگذاری شده است.
کلیدواژه ها: افتخار آفرینی شرکت دانش بنیان البرزی در چهاردهمین جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی |


دفعات مشاهده: 209 بار   |   دفعات چاپ: 34 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb