پارک علم و فناوری البرز هدایت و توسعه شرکت های دانش بنیان و فناور را در استان البرز برعهده گرفته است

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۰/۵ | 

پارک علم و فناوری البرز هدایت و توسعه شرکت های دانش بنیان و فناور را در استان البرز برعهده گرفته است

رئیس پارک علم و فناوری استان البرز با اشاره به بازدید رئیس و معاونان جهاد دانشگاهی کشور  از شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری البرز گفت: 
پارک علم و فناوری البرز هدایت و توسعه شرکت های دانش بنیان و فناور را در استان البرز برعهده گرفته است
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، دکتر ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز در حاشیه نمایشگاه فن بازار ملی و پژوهش و فناوری کشور بر توسعه و ایجاد اشتغال از طریق شرکت های دانش بنیان و فناور تاکید کرد و افزود: مجموعه نظام از جمله رهبر معظم انقلاب و ریاست محترم جمهوری بر توسعه اشتغال از طریق شرکت های دانش بنیان و فناور تاکید دارند و ما در استان البرز و پارک علم و فناوری البرز به این مهم دست یافته ایم و بسیاری از شرکت های ما که اشتغال پایداری هم ایجاد کرده اند با مبالغ کم حتی 10 تا 15 میلیون تومان توانسته اند کسب و کار و اشتغال پایدار فراهم نمایند.
وی همچنین بر مشکلات و تحریم هایی که برای کشورمان ایجاد شده اشاره کرد و گفت: شرکت های دانش بنیان که با تکیه بر دانش و فناوری ایجاد می شوند می توانند تاب آوری جامعه و صنایع را در برابر فشارهای مختلف افزایش دهند.
دکتر ربانی از ایجاد سازو کارهای جدید برای توسعه فضای فیزیکی در پارک علم و فناوری البرز خبر داد و اعلام کرد: با توسعه فضای فیزیکی و ایجاد شرایط جدید در صدد افزایش پذیرش شرکت های دانش بنیان در پارک علم و فناوری البرز هستیم.
وی پارک علم و فناوری البرز هدایت و توسعه شرکت های دانش بنیان و فناور را در استان البرز برعهده گرفته و در حال حاضر بیش از 130 شرکت را تحت پوشش قرار داده است.
رئیس پارک علم و فناوری استان البرز از حضور بیش از 30 شرکت فناور و دانش بنیان پارک علم و فناوری البرز در نمایشگاه پژوهش و فناوری و فن بازار ملی در تهران خبر داد و اعلام کرد: بیش از 50 درصد شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری البرز محصولات خود را به بازار ارائه کرده اند و کاملا موفق هستند.
نمایشگاه فن بازار و پژوهش و فناوری کشور هم اکنون در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است و فرصت خوبی برای بازدید جوانان و فارغ التحصیلان صاحب ایده و کارآفرین است. 

 
کلیدواژه ها: پارک علم و فناوری البرز هدایت و توسعه شرکت های دانش بنیان و فناور را در استان البرز برعهده گرفته است |


دفعات مشاهده: 149 بار   |   دفعات چاپ: 25 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb