حضور شرکت فناور پارک علم و فناوری البرز در دهمین نمایشگاه بین المللی اختراعات و سومین کنفرانس اختراع و نوآوری جهان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۷/۱ | 
حضور شرکت فناور پارک علم و فناوری البرز در دهمین نمایشگاه بین المللی اختراعات و سومین کنفرانس اختراع و نوآوری جهان
شرکت نوفن حامی البرز عضو پارک علم و فناوری البرز در دهمین نمایشگاه بین المللی اختراعات و سومین کنفرانس اختراع و نوآوری جهان در شهر فوشان واقع در جنوب چین حضور یافت.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، دهمین نمایشگاه بین المللی اختراعات و سومین کنفرانس اختراع و نوآوری جهان با حضور هزار مخترع از 40 کشور در تاریخ 22 شهریور (13سپتامبر 2018) افتتاح شد و در بخش سخنرانان، آقای "جرج اسموت برنده جایزه نوبل فیزیک در سال 2006 " نیز حضور داشتند که در خصوص مباحث مربوط به نوآوری به سخنرانی پرداختند .

بیژن نصیری مدیر عامل شرکت نوفن حامی البرز گفت: در این رویداد که به مدت سه روز ادامه داشت ، با تعدادی از کشورها مذاکراتی در خصوص ارائه خدمات مالکیت فکری و مشاوره های کارآفرینی فناورانه مانند : ثبت اختراع ملی و بین المللی، تاسیس شرکت، استقرار در پارک های علم و فناوری و...  انجام گردید.
وی در ادامه عنوان کرد:  در حاشیه برگزاری این نمایشگاه ، بازدیدی از کارخانه شرکت Grandblue Environment    که به طور تخصصی در حوزه تولید تکنولوژی های حفظ محیط زیست در برابر زباله های شهری فعالیت می کند انجام گردید و گفت؛ یکی از پروژه های این شرکت ، بازیافت زباله های شهری شهر فوشان است که در 80 کیلومتری این شهر واقع شده است، به این صورت که  کلیه زباله های شهری به این مرکز منتقل و پس از جدا سازی بخش قابل بازیافت آن، بقیه زباله ها در کوره ای سوزانده می شوند.
نصیری افزود: نکته بسیار جالب در این بازید این بود که هیچ بوی نامطبوعی در محوطه کارخانه به مشام نمی رسید زیرا کلیه مراحل نگهداری و سوختن زباله ها در یک محوطه بسیار بزرگ کاملا بسته انجام می شود و از سوی دیگر ناخالصی های حاصل از سوختن زباله قبل از ورود به هوا بطور کامل تسویه شده و حتی از گرمای خروجی آن نیز برق تولید میشود که بخشی از برق مصرفی کارخانه را تامین می کند.
 مدیر عامل شرکت نوفن حامی البرز گفت: در این کنفرانس  جلساتی را با موسسات دیگر کشورها برگزار نمودیم که در نتیجه موفق به عقد تفاهم نامه در حوزه ارائه خدمات مالکیت فکری و ثبت بین المللی اختراع شدیم .
گفتنی است شرکت نوفن حامی البرز مستقر در پارک علم و فناوری البرز  در زمینه انواع خدمات مالکیت فکری و  مشاوره کارآفرینی فناورانه  مانند ؛ تاسیس شرکت، استقرار در مراکز رشد، پارک های علم و فناوری ، مشاوره دانش بنیان شدن شرکت  و ... به متقاضیانی که میخواهند کسب کار خود را با کمک فناوری راه اندازی کنند ، فعالیت دارد.


 

کلیدواژه ها: دهمین نمایشگاه بین المللی اختراعات و سومین کنفرانس اختراع و نوآوری جهان | پارک علم و فناوری البرز | نوفن حامی |


دفعات مشاهده: 156 بار   |   دفعات چاپ: 22 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پارک علم و فناوری البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Alborz Science And Technology Park

Designed & Developed by : Yektaweb